#1 2010-07-24 23:37:55

Inana

Administrator

Punktów :   

Warunki członkostwa

Na chwilę obecną przyjmujemy każdego, co nie oznacza, że każdy zostanie na dłużej:)

Oczekujemy jedynie aktywnej gry.
Jeżeli Ty nie dbasz o swoje konto- dlaczego my byśmy mieli dbać o Ciebie?


Wiecie co robić, aby do nas dołączyć- chętnych zapraszam do złożenia podania.

Offline

 

#2 2010-07-29 07:41:41

Inana

Administrator

Punktów :   

Re: Warunki członkostwa

I nastał czas na zmiany:)

Przyjmiemy każdego doświadczonego gracza bez względu na ilość punktów.

Jeżeli natomiast jesteś początkującym graczem chcemy mieć pewność, że gra nie znudzi się za kilka dni. Dlatego pomyśl o członkostwie w naszym sojuszu po przekroczeniu Top 2000.

I nie zapomnij wspomnieć o tym w podaniu:) Pozdrawiam:)

Offline

 

#3 2010-08-09 13:05:16

girafek

Gość

Re: Warunki członkostwa

Kolejne zmiany w sojuszu...

Od dnia dzisiejszego przyjmowani będą gracze posiadający co najmniej średnią punktów sojuszu.

 

#4 2010-09-29 08:52:34

Inana

Administrator

Punktów :   

Re: Warunki członkostwa

Krótko i na temat :

Tylko TOP 1000 i na zaproszenie

Offline

 

#5 2010-11-05 11:44:46

glutglut21

Gość

Re: Warunki członkostwa

siemka,chce się przyłączyć do waszego soja bo w tym co byłem to się prawie rozpadł i staram się poświęcać jak najwięcej czasu na gre z pozdrowieniami glutglut21
moje namiary to 2:478:8

 

#6 2010-12-24 19:17:06

carlosA

Gość

Re: Warunki członkostwa

Widzę w opisie, że teraz macie top800. Nie ukrywam, że byłbym zainteresowany, w chwili obecnej 959 miejsce z progresją kilku miejsc dziennie. Nie chcę wstępować do żadnego sojuszu który bierze wszystkich jak leci, stąd VdP i bliskość kilku graczy. Z moich ciekawostek: bunkier którego nie ruszy nikt <top500 (a i ci z samej górki jakoś nie kwapią się do ataku mimo np. ponad 1 mln. metalu), za kilka dni 11 poziom opancerzenia. Nick w grze: carlosA, położenie: 2:80:6

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kareena-kapoor.pun.pl www.bakugan-dark-revisions.pun.pl www.crashdayforum.pun.pl www.wojownicypiekiell.pun.pl www.1bgzcbm.pun.pl